STEAM VEIKLA “MŪSŲ DIDELIS VELYKŲ MARGUTIS“

Laukdami Velykų švenčių, „Boružiukų“ lopšelio grupės ugdytiniai su mokytojomis įgyvendino  idėjas, susijusias su Šv.Velyku laukimu: išbandė  kiaušinių marginimo būdą skutimosi putomis ir dažais, puošė gamtine medžiaga ir įvairiomis kruopomis. Gamino Velykų kiškučius, krepšelius.

Daugiausia džiugių akimirkų vaikai išgyveno dekoruodami bendrą didelį Velykų margutį. Su dideliu smalsumu grupės aplinkoje ieškojo priemonių, kurios tiktų kūrybiškai dėlioti ant didelio kiaušinio trafareto. Panaudodami grupės aplinkoje esančius konstruktorius, kaladėles, gamtinę medžiagą,  visi bendrai įvairiais raštais puošė, konstravo, dėliojo ir skaičiavo detales, kūrė Velykinį margutį. Ieškodami, dekoruodami, įvardindami spalvas, formas, skaičiuodami ugdytiniai tobulino aplinkos pažinimo, meninius, matematinius bei mokymosi veikti kartu įgūdžius.

Parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Gintarė Gulbinienė.