SUPERHEROJŲ ŽAIDYNĖS

Gegužės 21 d. Kauno r. Raudondvario lopšelyje-darželyje „Vyturėlis“ vyko sportinė pramoga ,,Superherojų“ žaidynės. Žaidynių tikslas – saugoti ir stiprinti vaikų sveikatą, lavinti fizinį vaikų aktyvumą, ugdyti dorines nuostatas.
Renginio pradžioje grojant maršui, žaidynių dalyviai žygiavo ,,Superherojų” eitynėse darželio kiemo edukacinėse erdvėse. Tai buvo gražus šventės atidarymo akcentas. Vėliau visi šventės dalyviai buvo pakviesti bendrai rytinei ritminei mankštai, kurios metu apšilo prieš jų laukiančias žaidynes. Grupių komandos atliko po kelias sportines užduotis skirtingoje „stotelėse“. Buvo parengtos žaismingos ir įdomios užduotys: vaikai rungtyniavo estafetėse, bėgimo varžybose, žaidė judriuosius žaidimus, šuoliavo, ropojo, mėtė į taikinį, žaidė šaškėmis, tobulino bendravimo su bendraamžiais įgūdžius. Veiklų metu atsiskleidė individualūs vaikų gebėjimai ir įgūdžiai. Jauniausieji dalyviai kartu su mokytojomis lindo pro tunelį, lenktyniavo automobilių varžybose, spardė kamuolį, rinko ir mėtė į taikinį kamuoliukus, ėjo per kliūtis. Smagiai pasportavusi, visa darželio bendruomenė sugūžėjo į sporto aikštelę, kurioje šoko bendrą baigiamąjį šokį, dalinosi įspūdžiais. Po malonaus nuovargio dalyviai sulaukė apdovanojimų, veiduose spindėjo plačios šypsenos.

Parengė priešmokyklinio ugdymo mokytoja-metodininkė Edita Šlapikienė