ŠVENTINIS RYTMETIS „GRAŽI MŪSŲ ŠEIMYNĖLĖ“

Spalio 22 d. Raudondvario lopšelio-darželio „Vyturėlis“ kiemo edukacinėse erdvėse vyko šventinis rytmetis „Graži mūsų šeimynėlė“ lopšelio-darželio bendruomenei. Improvizuotame kiemelyje svečius pasitiko ir renginį vedė „Šeimininkė“ – meninio ugdymo mokytoja Marina Kolesinskienė ir jos pagalbininkė „Marceliukė“ – ikimokyklinio ugdymo mokytoja Kristina Drumstė. Ugdytiniai, mokytojos, padėjėjos buvo pasipuošusios pasirinktais daržovių ir vaisių simboliais. Grojant smagiai muzikai, visa bendruomenė šoko lietuvių liaudies šokius, suko ratelius, minė mįsles, žaidė linksmąsias estafetes, sportinius žaidimus, gaudė „Kiškį išdykėlį“, kurį įkūnijo ikimokyklinio ugdymo mokytoja Miglė Kiškionė. Šventinį rytmetį lydėjo linksma muzika ir gera nuotaika. Akį džiugino lopšelio-darželio kiemo erdvėse surengta „Linksmųjų Moliūgų“ paroda.

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ligita Kasiukevičienė

Meninio ugdymo mokytoja – metodininkė Marina Kolesinskienė