ŠVENTINIS RYTMETIS „SVEIKINAME LIETUVĄ, ATSISVEIKINAME SU ŽIEMA“

Vasario 15 d. Raudondvario lopšelio-darželyje „Vyturėlis“ bendruomenė sveikino Lietuvą su gimtadieniu. Ugdytiniai kiemo edukacinėse erdvėse giedojo V. Kudirkos „Tautinę giesmę“, deklamavo A. Puišytės „Gimtinė mano“ bei S. Kaknevičienės „Turiu mažą, gražią gimtinę“ eiles. Atliko meninę-muzikinę  kompoziciją pagal Monsinjoro K. Vasiliausko eilėraščio „Vėliava“ žodžius.

Pasveikinę Lietuvą, pasitelkę Užgavėnių burtus, triukšmingus šūksnius ir šokius, persirengėliai vijo žiemą iš kiemo, dalyvavo „Lašininio“ ir „Kanapinio“ varžytuvėse.  Žiemos dvasios Morės lauže sudegino laiškus su netinkamais darbais ir poelgiais. Šventės dalyviai vieningai nutarė nepasiduoti ligoms, blogai nuotaikai, „velniukų“ kurstymams.

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Kasiukevičienė.