,,TAI KĄ MŪSŲ BOČIAI GYNĖ, YRA MUDVIEJŲ TĖVYNĖ“

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – viena svarbiausių Lietuvos valstybinių švenčių, kuri minima kovo 11 dieną.

Šiam istoriniam įvykiui paminėti, Raudondvario lopšelio-darželio ,,Vyturėlis“ ugdytiniai plėtė žinias apie savo gimtąjį kraštą.  Pokalbiuose apie Lietuvą, jos istoriją, lietuvių kovą už nepriklausomybę, pajautė svarbą ir džiaugsmą, kad gyvena laisvoje šalyje. Ugdytiniai prisiminė Lietuvos simbolius: vėliavą, herbą, himną. Pasitelkdami raiškos priemones kūrė darbus Lietuvos kraštovaizdžio tema, kuriuos eksponavo parodoje ,,Tai ką mūsų bočiai gynė, yra mudviejų Tėvynė“.

Pažintinėse išvykose po Raudondvarį, aplankė ir socialinius partnerius, juos pasveikino Kovo 11- osios proga ir įteikė simbolines širdeles su Lietuvos ir Ukrainos, kuri šiuo metu kovoja už savo šalies nepriklausomybę, vėliavų spalvomis.

 

Parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Jašauskienė