Viešnagė Raudondvario bibliotekoje

Raudondvario bibliotekoje spalio 18 d. vyko Jolantos Toločkaitės knygelės „Ar pažįsti žvėrelius?“ pristatymas. Jo metu lopšelio – darželio „Vyturėlis“ priešmokyklinės „Volungėlių“ grupės auklėtiniai susipažino su šios nuotaikingos knygelės autore ir gausybe jos eilėmis atgimstančių žvėrelių istorijų. Ugdytiniai ne vien klausėsi žaismingų eilėraštukų apie dryžuotą zebrą, didingą povą ir ilgakaklę žirafą, tačiau taip pat turėjo galimybę tapti šiais gyvūnėliais. Spalvingais kostiumais pasipuošę vaikai mokėsi eilių apie dramblį ir jo dideles ausis, sužinojo daug įdomių faktų apie begemotą, pelėdą ir kitus žvėrelius.

Dėkojame Raudondvario bibliotekos kolektyvui už bendradarbiavimą  ir autorei Jolantai Toločkaitei ir už nuotaikingą rytmetį kartu su jos eilėmis.

 

Parengė priešmokyklinio ugdymo mokytoja Gerda Patinskienė