„VYTURĖLIO” VAIKAI TIESIA GERUMO RANKĄ

„Ugdydami meilę ir atjautą žmoguje, suteiksime jo gyvenimui tikrą prasmę”

Dalai Lama

Spalio 1 dieną visame pasaulyje minima tarptautinė pagyvenusių žmonių diena.

Minėdama šią datą Raudondvario lopšelio-darželio „Vyturėlis”  bendruomenė parengė ilgalaikį projektą „Ištiesk gerumo ranką”, kurio metu darželio ugdytiniai bei mokytojai lankys Kauno mieste bei rajone esančius senelių globos namus, dovanos jiems savo sukurtus darbelius, ruoš koncertus, spektaklius, suteiks džiugių akimirkų.

Projekto tikslas – atkreipti dėmesį į vyresnio amžiaus žmones, bendrauti su jais, padėti jiems,  gerbti pagyvenusius, užjausti sergančius, neįgalius žmones, rūpintis vieni kitais.

Spalio 25 dieną „Volungėlių” grupės ugdytiniai, bendradarbiaudami su A. ir A. Kriauzų pradinės mokyklos meninio ugdymo mokytoja ir berniukų ansambliu, aplankė Muniškių globos namus. Vaikučius džiaugsmingai pasitiko namų seneliai bei darbuotojai, direktorė. Vaikai nuoširdžiai stebėjosi matydami vienoje vietoje tiek daug  senolių.  Mažieji šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius, o seneliai negailėjo plojimų, šypsenų, vaišino vaikus saldumynais ir kvietė būtinai atvažiuoti dar. Visiems tai buvo neįkainojama patirtis.

Parengė priešmokyklinio ugdymo mokytoja Ramunė Gaidelionienė