ŽIEMOS LINKSMYBĖS DARŽELIO KIEME

Pagaliau išsipildžiusi kiekvieno vaiko svajonė – nuostabi balta žiema, su puriu sniegeliu, varvekliais ir šaltuku vaikams atnešė daug linksmybių, juoko ir pramogų.

Retai besulaukiame tokios sniego gausos! Darželinukai skubėjo kartu su pedagogais lipdyti besmegenius, važinėtis rogutėmis, ridenti sniego riedulius, statyti bokštus, sniego pusnis padabinti angelų siluetais. Vaikai turėjo galimybes ne tik lauke šėlioti, bet ir atlikti įvairius bandymus bei eksperimentus – gaminti ledo balionėlius, piešti ant sniego, pūsti užšąlančius muilo burbulus.

Nors šaltukas ir kuteno nosytes bei nuraudino žandukus, tačiau žiemužės pramogos suteikė daug džiaugsmo ir gerų emocijų.

Viliamės žiema dar neskubės iš mūsų kiemo sprukti!

 

Priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Gerda Patinskienė