PROJEKTAS „SVEIKATIADA“ 2020–2021 m. m.

Visus metus ugdytiniams buvo organizuojami įdomūs ir patrauklūs renginiai, masinės mankštos, šokiai, pusryčių fiestos, vaisių ir daržovių mitingai. Renginių metu ugdytiniai ne tik smagiai leido laiką, bet ir plėtė savo žinias apie sveiką mitybą ir fizinį aktyvumą. Išbandę ,,Sveikatiados“ idėjas, vaikai susidomėjo sveika gyvensena ir turi daugiau motyvacijos gyventi sveikai. Taigi ši programa – puikus bendradarbis įgyvendinant Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintą sveikatos ugdymo bendrąją programą. Darželio bendruomenė pritaria „Sveikatiados“ šūkiui – Sveikai gyventi yra smagu!

Parengė darželio sveikatos stiprinimo grupės pirmininkė Edita Šlapikienė

„Sveikatiada“ – tai ilgalaikis sveikos gyvensenos ugdymo projektas, suteikiantis vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą.  Organizuojami vaikams įdomūs ir patrauklūs renginiai, kurių metu moksleiviai plečia savo žinias ir supratimą sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo srityse. Veiklose dalyvauja ne vien moksleiviai, bet ir mokytojai, mokyklų ir darželių administracijos darbuotojai bei tėvai.

„Sveikatiada” yra bendra valstybinių institucijų, socialiai atsakingo verslo bei nevyriausybinio sektoriaus iniciatyva. Ši programa – pavyzdys, kad suvienijus jėgas ir siekiant bendro, visiems svarbaus tikslo galima nuveikti daugiau nei dirbant atskirai. Ilgamečiai programos partneriai tiki, kad jis ne tik prisidės prie vaikų ugdymo, bet ir įkvėps glaudesnį nevyriausybinių organizacijų, socialiai atsakingo verslo ir valstybės institucijų bendradarbiavimą sprendžiant visuomenines problemas.

„SVEIKATIADOS” PARTNERIAI:

• LPF „Maisto bankas”
  • Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija
  • Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras
  • Nacionalinis maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutas
  • UAB „Nestle Baltics”
  • UAB „Orkla Foods Lietuva”
  • UAB „VMG Food”
  • UAB „Arimex”

,,Sveikatiados iššūkis – nei dienos be mankštos!”

,,Sveikatiados iššūkis – saldintą gėrimą keičiu į vandenį!“